Ošetření různých typů pleti

Jde o specíální profesionální programy, které jsou dokonale přispůsobeny jednotlivým typům pleti.


Kosmetické programy Biopure, Pure T Skin, Shine stop-selektivní programy pro mastnou pleť, smíšenou nebo aknózní pleť. Při ošetření se používá dočišťovací a klidnící-desinfekční elektroda.

S.O. Delicate program pro extrémně citlivou pleť. Přípravky pro ošetření obsahují ceramidy, lipidy, fyto-aktivní složky z vlčího bobu, arniky, měsíčku, mrkve, rýže, rozmarýnu, čajovníku a lékořice, zklidňují, zacelují a hydratují.

Strategist Rafine pro novou dokonalou pleť bez velkých pórů, skvrn a vrásek. Avantgardní ošetření, které pomocí exkluzivního zjemňujícího systému(micro-D systém) hloubkově obnovuje texturu epidermis, odstraňuje nedostatky, omlazuje a zkrášluje.

Privilage Spa Therapy Perla – perlu poznáme nejen jako šperk, ale také jako katalyzátor života. Prášek z perel obsahuje vysoce hodnotné minerály, proteiny a aminokyseliny, které se na pleti stávají zdrojem krásy a pohody. Přípravky pleť hydratují, zjemňují a zpevňují. Kouzlo měsíce a tajemství perel nacházejí svoji materiální podobu v přípravcích inspirovaných moudrostí předků a vytvořených nejprogresivnější technologií dneška.

Kromě specíálních kosmetického ošetření
si můžete zvolit i základní kosmetické ošetření pleti
při tomto ošetření se používají odpovídající pleťové sady pro jednotlivé druhy pokožky. Samotné ošetření pleti se skládá z pleťového mléka(u mastné pleti čistícího gelu) peelingu, tonika, napářky nebo vacupresního změkčujícího gelu, vyčištění pleti, masáže obličeje, masáže dekoltu, masky a závěrečného krému po masce.