Masáž měšci

Zlepšuje prokrvování končetin a problémy se zimomřivostí

 Základem této indické metody je tlaková ájurvédská masáž. Tlakovou masáží se působí na vnitřní dráhy - meridiány, přičemž dochází ke stimulaci aktivních bodů lidského těla.
Masáž měšci přispívá k celkovému uvolnění, ke zmírnění napětí v každodenním životě, ke zvýšení vitality a životní pohody. Hlavním cílem této masáže je pomoci dříve,než člověk onemocní, pomáhá tak předcházet mnoha civilizačním chorobám.
Masáž harmonizuje plynulý tok energie v těle, posiluje mysl a imunitní systém a tak podporuje samoléčebné a regenerační procesy v těle.
Masáž měšci rozvíjí intuici, schopnosti smyslového vnímání, jemnou koordinaci pohybů, správné dýchání a umění koncentrace.
Výsledkem je hluboká relaxace a rychlejší regenerace organismu, odstranění nebo zmírnění bolesti, obnovení rovnováhy organismu a vymizení potíží. Květové esence se vtírají do průběhu hlavních meridiánů. Masáž trvá 90 minut a doporučuje se 1x až 2x týdně. Tento druh masáže se využívá při funkčních poruchách pohybového aparátu - bolesti v zádech, bolesti ramen a šíje, bolesti velkých nosných kloubů, příznivě ovlivňuje únavu, vyčerpanost a nervozitu. Její účinek se osvědčil i u problému se stresem.