Masáž mušlemi

 

Blahodárně působí na vaši mysl a ulevuje bolestem v zádech

 

 
U nás tato masáž patří k méně známým léčebným metodám. Představuje vyjímečný způsob jak se starat o tělo, mysl a duši. Akutní i chronické zdravotní problémy jsou většinou příčinou špatného proudění v lymfatickém systému, poruch krevního oběhu a špatné funkce organů a kloubů. Tato masáž vychází z poznatků tradiční čínské medicíny.
Podstatou této masáže je obnovovat proudění v energetických dráhách ve správném rytmu. Lidské tělo je propojeno dvanácti energetickými dráhami jež spojují různá místa v těle. Masáž mušlemi působí příznivě na centrální nervový systém a je spojena s akupresurou rukou , chodidel a zad.
Tato masáž přináší úlevu od bolesti. Používá se na celou řadu zdravotních problémů. Pomocí této masáže se může zdravotní stav výrazně zlepšit. Masáž mušlemi současně upravuje vitální, emocionální a mentální sílu člověka.
Vyrovnává a působí při duševním přepracování, nervozitě a podrážděnosti. Dále je účinná u tzv. zmrzlého ramene a tenisového loktu, při bolesti a omezené pohyblivosti krční páteře.
Je jednou z nejstarších metod zbavujících bolesti a stresu. Doplněna je o blahodárné účinky koření - skořice, šafránu, muškátového oříšeku, vanilky, koriandru, kardamonu. Společně tvoří exotický zážitek, který vás přenese do světa dálného východu. Masáž trvá 90 min. a doporučuje se 2x týdně.