Liftingové omlazující ošetření

Můžete si vybrat z různých programů špičkové úrovně s protivráskovým, liftingovým, vyhlazujícím efektem, včetně přístrojové galvanoionizace.
Temexpert lift řeší problémy s ochablostí a lipoatrofií pleti. Pleť se po ošetření opětovně zpevňuje, objem obličeje se přetváří, rysy se vypínají, vrásky a výrazové linie(zvláště nosoretové) se vyplňují, reliéf pokožky se vyhlazuje. Možno doplnit o ionizaci. Pro klientky od 40 let.

Timexpert Rides - představuje novou avantgardní kosmetiku působící proti mimickým vráskám, proti ztrátě elascity a pevnosti pleti, příspívá ke schopnosti pleti bránit se proti novým vráskám vlastními mechanismy "autoregulací" pokožky. Součástí ošetření je zapracování přípravků pomocí přístroje s infračerveným zářením a ionizací.

Execell therapy O2 ošetření s cytokiny a molekulami kyslíku
pro pleť vystavenou stresu, nedostatku spánku, klimatizaci, UV záření, záření a prachu počítače, nebo poškozenou nevhodnou kosmetikou. Je vhodná pro pleť, ochablou, povadlou, zašedlou, s mimickými vráskami. Pro klientky od 25 let až do vysokého věku.

Synergyage - je ošetření pleti prestižní profesionální řadou kosmetických přípravků, které představují pokrok mezi kosmetikou a medicínou. Přípravky mají vysokou koncentraci léčivých aktivních látek v té nejlepší kvalitě, které působí jak preventivně, tak korigují a nabízejí efektivní řešení určitých defektů na pleti, jako je akné, kuperóza, hyperpigmentace, vrásky. Synergiage kosmetika může být aplikována samostatně nebo společně se specifickými přístroji.

Corrective je kosmetické ošetření pleti, které odstraňuje, i ty nejhlubší vrásky, omlazuje celkový výraz, obnovuje  pevnost  a mladistvý vzhled pokožky. Liftingové ošetření obsahuje látky obnovující hustotu vnitřních tkání(založeno na chirurgických technikách autoinplantace) kosmetickou kyselinou hyaluronovou k rychlému vyplnění vrásek, liftingové peptidy k odstranění ochablosti pleti.