tělové zábaly

Tyto zábaly jsou výjímečné tím, že se nemusí po nanesení umývat, takže se dokonale využije jejich účinků na jednotlivé části těla.
 
Teplý parafin na ruce – má zjemňující a promašťující účinek na pokožku. Teplo dobře působí na záněty šlach a drobné klouby ruky.

Parafango – je směs bahna a parafinu. Ulevuje od bolesti pohybového systému. Tento zábal se osvědčil u bolestí kolenního kloubu a zad. Hlavně v oblasti šíje a křížů.

Thermobahenní zábal – je specifický tím, že účinně využívá své schopnosti samozahřívání. Postupným uvolňováním tepla se vztřebávají stopové a minerální látky v něm obsažené. Je vhodný na bolesti kloubů, záněty šlach a po úrazech.

Vulkanoterapie – minerální zábal, který rychle zbaví bolesti zad a kloubů. Zábal uvolňuje příjemné teplo působící do hloubky. Je vhodný u bolestí, které způsobují napětí.
Bylinkový zábal na unavené nohy - zábal s protizánětlivým účinkem. Má příznivý vliv na pevnost žilní stěny, dokáže zmírnit tvorbu drobných metliček. Uvolňuje křeče a napětí v nohách.

Všechny uvedené zábaly se doporučují 2 x až 3 x týdně a trvají 30 minut.