Čokoládová masáž

 

Masáž 100% horkou čokoládou je výjímečným prostředkem v boji proti následkům stresu a deprese

 
Horká čokoládová masáž je ve většině relaxačních SPA centrech špičkou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Pozitivní působení čokolády na lidský organismus bylo zmámo již před 2 000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku.

Dnes již víme čím je to způsobeno, kakao zabraňuje pronikání volných radikálů a má harmonizující a jemně stimulující účinek. Obsah Theobrominu podporuje látkovou výměnu v lidském těle.

Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin (hormony štěstí). Díky čokoládové masáži nebo zábalu pronikají do pokožky také vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxydanty. Po aplikaci je pokožka vyhlazená a ošetřená –je ideálním doplňkem pro anticelulitidní program.

Čokoterapie má příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci. Masáž horkou čokoládou si mohou užívat všichni ti, kteří potřebují akutně zlikvidovat dlouhodobě nashromážděný stres a únavu.

Masáž 100% čokoládou je opravdu nezapomenutelnou lahůdkou mezi masážemi. Čokoterapie je vyjímečným prosttředkem proti zimní depresi, stresu a špatné náladě, zanechá pleť jemnou a vyživenou, zahalenou do vůně sladké čokolády. Vůni čokolády ucítíte ještě celý den. Doporučuje se jedenkrát až třikrát týdně. Masáž trvá od 45 minut do 90 minut.