Ultrazvuková špachtle

Je velmi oblíbenou pomůckou v moderních kosmetických salonech. Krása a mladistvý vzhled jsou totiž v dnešní době jedním ze základů úspěchu jak v osobním tak i profesním životě. Kdo by si proto nepřál  krásnou, zdravou a svěží pleť, které si každy všimne na první pohled.  Používání ultrazvukové špachtle je zcela bezpečné, funguje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, které masírují pokožku, címž ji navracejí přirozenou pružnost a chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy. Díky této unikátní technologii, dokáže ultrazvuková špachtle ochránit před předčasným opotřebením a zestárlým vzhledem vaši pleť. Odstraňuje staré odumřelé buňky, hloubkově čistí a působí rovněž i jako prevence před vznikem akné. Při používání ultrazvukové špachtle se zároveň aktivuje metabolismus a lymfa, což zajistí pleti přísun nezbytných živin a vody, takže pleť potom není vysušená, ale je zvlhčená a jemná. Jemnou vibrační masáží dochází k odlupování starých buněk(princip peelingu) a zajišťování správné regenerace pokožky. Pravidelným používáním tohoto profesionálního ultrazvukového čističe se zlepšuje celková kvalita pleti.
Účinky:
- odstranění nečistot, uvolnění pórů
- zapracování aktivních látek přímo do buněk pokožky
- hydratace a odstranění napětí pleti
- zpomalení procesu stárnutí, zlepšení zlepšení pružnosti pleti
- vyhlazení jemných i hlubších vrásek a jizev po akné
- potlačení akné, zmírnění  nežádoucí pigmentace
- dokonalé vyhlazení porovité pleti
- výsledkem je čistá, hydratovaná zdravá pleť

Jedná se bezbolestnou, neagresivní a šetrnou metodu, která vyčistí až 80% pórů bez podráždění pleti a zarudnutí. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření, pleť je rozjasněná, dobře prokrvená, stimulovaná k vyšší produkci kolagenu a elastinu.

U stárnoucí, suché pleti vyhlazuje povrch kůže a odstraňuje jemné vrásky, které jsou pro tento typ pleti příznačné.

U mastné pleti a akné čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz, tím snižuje riziko tvorby zánětů a vřídků.

Osvědčuje se při zapravování účinných látek a provede také intenzivní mikromasáž kožní tkáně.