Global Lift

Antigravitační liftingový program tvaruje a zdokonaluje klíčové partie obličeje a krku.

Po 50. roce věku, nebo i dříve v důsledku přibývajících let, nepříliš vhodného životního  stylu, nadměrného slunění, kolísání tělesné hmotnosti ztrácí pokožka svoji pevnost a pružnost, objevují se vrásky,pokožka ochabuje, mění se kontury obličeje.
Existují dva typy stárnutí chronologické- - dané věkem a biologické - ovlivněné stresem, UV zářením, genetickými faktory, poruchami DNA, které jsou odrazem zdraví našich buněk. Biologické stárnutí nastává, když stav buněk neodpovídá chronologickému věku.
Global Lift je kosmetické ošetření zaměřené proti ukazatelům biologického  stárnutí, prodlužuje život dospělých buněk a podporuje tvorbu buněk nových. Ošetření obličeje akrku Global Lift programem je založeno na špičkové technologii Pro Gen-in faktoru s aktivními vypínacími složkami, jako hydrolyzát kolagenu, organický křemík, který podporuje pevnost pleti, včetně dalších derivátů, které bojují proti známkám předčasného stárnutí, vráskám a ochablosti pleti.
Aktivační zpevňující gel a antigravitační sérum se zapracovává pomocí masáže nebo galvanickým proudem se záporným pólem. Liftingová maska ve formě náplasti pokožku vypíná, mírní vrásky v obličeji, v oblasti pod bradou a na krku,, tvaruje ovál obličeje. Krémy na obličej a kolem očí vypínací účinek podtrhují, krém kolem očí navíc působí proti kruhům a váčkům pod očima.